Lyžák 2024 – den 3.

Noční déšť nebudil moc optimismu do dnešního rána. O to příjemnější byl ranní pohled na čerstvou sněhovou pokrývku. Znamenalo to opět důkladně namazat a projíždět si stopu novou vrstvou sněhu. Jeho kvalita ovšem byla významně lepší oproti předchozímu dni, takže to nakonec byla parádní lyžovačka v okolí Pěnkavčího vrchu a Portášových bud. Naplánovali jsme si prodloužení dopolední lekce s pozdním obědem, abychom si mohli užít podvečerní sněhové radovánky v okolí hotelu. Po obědě a odpočinku jsme si v hotelu zapůjčili sáňky a vyrazili na kopec, kde jsme se pořádně vydováděli. Jízda na saních s pořádnou koulovačkou nám vzala zbytek fyzických sil dnešního dne. Čas před večeří trávili zájemci u filmu Synové hor. Večerní program začal „čokoládovou“ týmovou soutěží a zbytek byl věnován pravidlům chování na sjezdovce a metodice sjezdového lyžování. Zítra již měníme úzká prkénka za ta široká a vyrážíme na svah Pěnkavčího vrchu.