Branný závod 2015

Železničtí vyšli vstříc novým dobrodružstvím v rámci branného dne

V předposledním zářijovém týdnu absolvovali železničtí žáci branný závod. Celoškolní akce připadla na pátek 18.9. a zapojili se všichni, nejen děti, ale i učitelé. Pozvání na akci přijali také valdičtí žáci se svými pedagogy. Ti mohli porovnat svou zdatnost
a poznat i nové kamarády.
Soutěžilo se od první do sedmé třídy. Bylo připraveno celkem sedm stanovišť, kde děti plnily různé úkoly. Každý si tam našel to své. Jak by ne, skládání puzzle, kimovka, dopravní značky, zdravověda, poznávání rostlin. Závěr patřil odvážlivcům, poslední metou byla střelba ze vzduchovky, kterou zvládl každý na jedničku.
S nástrahami tříkilometrové trati se tak úspěšně poprali všichni a následně byli ti nejlepší odměněni drobnými cenami.

Sportování ZDAR!

DSC_4881jpg