Vystoupení žáků ZŠ

Stalo se již tradicí, že žáci naší školy vystupují na Předvánočním sektání seniorů, které pořádá MěÚ Železnice. Tentokrát vystoupení proběhlo 6. 12. a vystoupily děti z mateřské školy, žáci ze 3. třídy a ze 7. třídy základní školy.

Mateřská škola se svými nejmenšími představila krátké pásmo koled a básniček s doprovodem orffových hudebních nástrojů.

20161206_150455

Následovalo vystoupení žáků 3. třídy pod vedením paní učitelky Petry Tmějové.  Netradiční vánoční písně a koledy proložené zábavnými básničkami potěšily snad všechny diváky.

20161206_151505

Na závěr dorazil z Dalskabátů zapomenutý čert v podání Tomáše Doška a jeho Mariána Plajznerová ztvárněná Veronikou Bajanovou. Skvělý výkon obou představitelů byl po zásluze odměněn dlouhým potleskem.