Videokonference žáků

Pravidelné půlhodinové videokonference budou probíhat dle rozpisu zde:

Rozvrh videohovorů

Dle zvážení vyučujících budou moci probíhat videokonference i z jiných předmětů v jiných časech. Žáci o nich budou vždy včas informováni.

Stabilně každou středu v čase 10.00 – 11.00hod. budou probíhat on-line konzultace, při kterých budou on-line všichni učitelé a budou moci pomáhat individuálně dle požadavků žáků. Vy-rodiče můžete tuto konzultaci využít také, jen se musíte připojit přes účet Vašeho dítěte. Pokud byste potřebovali hovořit s učiteli v jiný čas, domluvte si videohovor přes E-ŽK individuálně.

Pokud by ještě někdo nevěděl, jak se v Teamsech spojit s někým jiným, návod je zde:

Jak telefonovat v Teams

Věřím, že takto vedená výuka bude příjemným zpestřením výuky na dálku.

V případě jakýchkoliv potíží s připojením do Teams kontaktujte p. uč. Čapkovou, do Alfbook kontaktujte p.uč. Markovou.

S. Munzarová