Sportovní odpoledne

Ve středu 16. 5. pořádala naše škola pro žáky a děti z mateřské školy sportovní odpoledne. Děti si mohly svou obratnost a sportovní zdatnost vyzkoušet v 9 různých disciplínách, které jim učitelé připravili (střelba ze vzduchovky, hod granátem, prolézání pytlem, kimovka, šifry…..) Již tradičně si zacvičily s paní Filipovou zumbu. Odpoledne se vydařilo, přestože málokdo věřil, že se počasí umoudří. Nakonec vše vyšlo a svítilo nám i sluníčko. Děti závodily s velkým nasazením a jejich závodní kartičky se rychle plnily razítky. Brzy přibíhali první závodníci pro sladkou odměnu. Účast byla vysoká, téměř 100 dětí. Nejmladší děti přišly v doprovodu rodičů. Po závodě se konalo opékání špekáčků.

Děkujeme všem, kteří přispěli ke zdaru akce. Školní kuchyně připravila čaj, ochotné maminky napekly nějaké dobroty.

Foto: