Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

ráda bych Vás pozvala na schůzku rodičů, která se uskuteční ve středu 24. 6. od 16.00hod. v základní škole. Na schůzce bude přítomna třídní učitelka Mgr. Petra Tmějová, paní vychovatelka Bc. Jolana Knapová a paní asistentka Lenka Nováková. Budou Vám předány důležité informace spojené s docházkou Vašeho dítěte do ZŠ.

Vzhledem k přetrvávajícím částečným omezením kvůli šíření koronaviru Vás prosím, aby se na schůzku dostavil pouze 1 zákonný zástupce a bez dítěte.

Motivační část zápisu jsme se po domluvě s kolegyní rozhodly přesunout na první týden v září. Paní učitelka si s dětmi projde aktivity, které byly naplánovány na zápis. Děti po jejich splnění obdrží i drobné dárečky, které byly již také nachystány.

Děkuji Vám za pochopení a budeme se na Vás těšit.

Mgr.Soňa Munzarová, ředitelka školy