Nabídka kroužků pro 1. pololetí

Vážení rodiče,

i v letošním školním roce nabízíme Vašim dětem množství kroužků pořádaných školou. Ve spolupráci s K-klubem Jičín je možné přihlásit se také do kroužku, který povede paní ředitelka K-klubu Lenka Vacková, a to Hliněné ruce a Keramika (zmínka o nich je i v přehledu kroužků). Mají však samostatnou přihlášku.

Školní kroužky jsou zpoplatněné (není-li uvedeno jinak) – 13lekcí / 400,- Kč. První dva kroužky jsou v plné ceně, třetí a další kroužek za 200,- Kč. Pro otevření zpoplatněných kroužků je třeba minimálně 10 zájemců. Nové kroužky jsou uvedené tučně.

Zpoplatněné kroužky začínají od 19. 9., zumba od 26. 9., bezplatné kroužky od 3. 10., keramika od 5. 10..

Celý přehled kroužků naleznete na tomto odkaze: kroužky 1. pololetí 2016-2017

Přihláška na školní kroužky je zde: Přihláška na kroužky pro 1.pololetí

Informační letáček je zde: Keramika K-klub 2016-2017

Informace o pravidlech členství jsou zde: Pravidla členství K-klubu

Přihláška na kroužek K-klubu je zde: PŘIHLÁŠKA K-KLUB

Vyplněné přihlášky prosím pošlete po dítěti do pátku 16. 9.