Lyžák 2024 – den 4.

Den čtvrtý byl den deštivý. Krakonoš zaléval své hory od samého rána. Marně jsme s nadějí koukali k nebi, na všechny možné zdroje předpovědi počasí v médiích i satelitní snímky …. Na sjezdovku jsme vyrazili s přibližně hodinovým zpožděním, kdy silný déšť začal ustupovat a předpověď hlásila zlepšení. Bohužel výrazná změna dopoledne nedorazila a liják nás zahnal po hodince lyžování zpět do hotelu. Ve vytopených pokojích jsme sušili a sušili, abychom mohli odpoledne vyrazit už podle plánovaného času. Odpolední lyžovačku jsme si už docela užili, i když počasí ještě zlobilo a zlobilo. Podvečer byl v duchu týmové soutěže „šikovných ručiček“. Večerní program zahájil vědomostní sportovní kvíz, který nám připravil deváťák Alex a zbytek času vyplnilo filmové představení Poslední závod. Postavy tohoto pravdivého příběhu jsme si již připomněli v povídání o historii českého lyžování. Všichni se již těšíme na zítřejší „sjezdovky“ bez dešťových kapek!