Úspěšný Běh 17. listopadu v Kopidlně

Dne 9. listopadu 2016 se žáci naší školy zúčastnili 47. ročníku Běhu 17. listopadu v Kopidlně. Závod jsme absolvovali již potřetí a opět s velkými úspěchy. Byli jsme i mile překvapeni, kolik žáků školy mělo zájem se závodu zúčastnit. Bylo jich 53!p1150949

Zprvu trochu chladnější listopadové počasí se proměnilo v krásný slunečný den, který přál i  sportování. V mladších kategoriích se na startu mačkalo velké množství malých závodníků a my s napětím přihlíželi hromadnému startu. Každý závodník v sobě našel soutěživého ducha a dral se vpřed. V cíli všichni zhluboka oddychovali a byli rádi, že vše zdárně doběhli. Někdo se radoval více, někdo méně, ale dobrý pocit z odběhnutého závodu a z překonání sama sebe měl každý.

Velikou radost měli také žáci naší školy. Za mohutné podpory podél závodní tratě doběhli do cíle a umístili se na stupních vítězů tito:

Za ročník 2010 – 2011 obsadila 3. místo Julie Hlubučková z 1. třídy. Chlapeckou skupinu jsme pro nemoc účastníka bohužel neobsadili ani jedním závodníkem.

Za ročník 2008 – 2009 dívky jsme obsadili první 4 místa –  1. místo získala Nela Munzarová ze 3. třídy, 2. místo Kamila Agáta Bočková z 2. třídy, 3. místo Tereza Singerová ze 2. třídy a 4. místo Agáta Andrlová ze 3. třídy. Ve stejném ročníku získal Daniel Neděla z 2. třídy 1. místo.

Za ročník 2007 získala 1. místo Sára Rejlková ze 4. třídy.

V nejmladších žákyních z ročníků 2005 – 2006 získala Kateřina Nožičková z 5. třídy 3. místo, v nejmladších žácích stejných ročníků obsadil 3. příčku Petr Seman ze 4. třídy.

Mladší žákyně ročníků 2003 – 2004 Simona Pfeiferová z 8. třídy obhájila 3. pozici z loňského roku a v kategorii mladších žáků tohoto ročníku excelovali Tomáš Červeňák ze 7. třídy na 1. místě a David Burgert ze 6. třídy na 3. místě.

Poslední kategorií, kde jsme měli své závodníky, byli starší žáci ročníků 2001 – 2002. I zde jsme měli své želízko v ohni. Petr Chaloupský z 8. třídy na trati dlouhé 1860m od začátku téměř do konce držel 1. místo, leč v závěru byl jeho soupeř o jeden krok rychlejší, a proto obsadil krásné 2. místo.

Sečteme-li tedy úspěchy našich závodníků dohromady, máme z toho: 4x 1. místo, 2x 2. místo a 6x 3. místo. Krásné výsledky!

Děkujeme našim žákům za skvělou reprezentaci naší školy, všem zúčastněným závodníkům za jejich snahu a dvěma tatínkům Aleši Munzarovi a Michalu Šťastnému za pomoc při závodě.

Fotky zde