Sportovní den v Lomnici n. Popelkou

SPORTOVNÍ DEN V  LOMNICI nad POPELKOU

Dne 27.9.2016 se zúčastnili žáci 2., 3. a 4. třídy sportovního dne na letním stadionu L. Svobody v Lomnici nad Popelkou sportovního dne. V areálu stadionu na ně čekalo 11 stanovišť s plněním různých disciplín .Žáci měli možnost soutěžit ve fotbale, florbale, tenisu, hokeji, lyžování, atletice, horolezectví na umělé stěně, volejbale, tchoukballe a vyzkoušet šachy. Každý ročník zastupovali dvě čtyřčlenná družstva – 1 dívek a 1 chlapců. Ostatní žáci fandili svým kamarádům a též si mohli vyzkoušet obtížnost jednotlivých disciplín. Všichni byli odměněni nejen občerstvením, ale i cenami. Děkujeme pořadatelům za příjemně prožité dopoledne a všem našim žákům za reprezentaci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA