Ředitelské volno 20. – 22. 12.

Vážení rodiče, z důvodu nepříznivé epidemické situace bude do domluvě se zřizovatelem v ZŠ vyhlášeno pro žáky ve dnech 20. – 22. 12. ředitelské volno. Hned po volnu navazují vánoční prázdniny. Žáci se do školy vrátí v pondělí 3. 1. 2022. Poslední řádný školní den tedy připadá na tento pátek 17. 12..

Chápu, že to pro některé může být komplikace s hlídáním dětí. Proto každý žák 1. – 5. ročníku obdrží ve středu 15. 12. od své třídní učitelky formulář, ve kterém prosím uveďte, kdy byste potřebovali zajistit pro své dítě dohled.  Žáci zapsaní do školní družiny mohou využít čas 6.30 – 16.00hod., žáci nenavštěvující ŠD čas 7.00 – 14.00hod.

Obědy budou všem hromadně odhlášeny. Pouze u dětí přihlášených k pobytu ve škole ve dnech ředitelského volna budou obědy přihlášeny, pokud to bude vyplněno ve formuláři.

Prosím o navrácení vyplněného formuláře po dítěti nejpozději ve čtvrtek 16. 12. nebo do stejného data zašlete zprávu do E-ŽK třídní učitelce. Formulář si můžete stáhnout i na odkazu níže.

Věřím, že ředitelské volno pomůže ke zpomalení šíření nákazy ve školních kolektivech a že si tak Vánoce užijeme všichni ve zdraví a pohodě.

Děkuji Vám za spolupráci S. Munzarová