Pomoc s úklidem v MŠ

Vážení rodiče a příznivci Masarykovy základní školy a mateřské školy, Železnice,

jak jistě všichni dobře víte, během letních prázdnin probíhá v naší MŠ velká rekonstrukce, která nejen zmodernizuje stávající prostory, ale také umožní rozšíření kapacity MŠ o další třídu. V současné době stále ještě probíhají řemeslné práce, ale v týdnu od 23. 8. bude již možné některé prostory připravit pro nový školní rok. Abychom mohli 1. 9. přivítat všechny děti v opravených prostorách, musí projít pečlivým úklidem celá budova školky. Obracím se proto na Vás s prosbou o pomoc dobrovolníků, kteří by byli ochotni přiložit ruku k dílu a v termínu 23. – 31. 8. nám s úklidem pomohli.

Dobrovolníci se mohou hlásit na e-mailu: s.munzarova@zszeleznice.cz či na tel. čísle 731 891 828 s upřesněním, pro které dny nabízejí svoji pomoc a v jakém časovém úseku (dopoledne, odpoledne).

Budeme moc rádi za každou pomoc!

Děkuji za pochopení a těším se na spolupráci

S. Munzarová a kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ