Modernizace interiérů v Masarykově základní škole a mateřské škole, Železnice

Masarykova základní škola a mateřská škola, Železnice se v období 25. 5. 2020 – 31. 1. 2022 zapojila do projektu

Modernizace interiérů v Masarykově základní škole a mateřské škole, Železnice.

Výzvu MAS PRV č. 7 vyhlásila Místní akční skupina Brána do Českého ráje, z.s. v souladu s Programovým rámcem PRV SCLLD schváleným Ministerstvem Zemědělství (ŘO Programu rozvoje venkova).

Očekávanou změnou po realizaci projektu je zlepšení zázemí žáků i zaměstnanců školy, které přispěje ke kvalitnímu vzdělávání. Estetické prostředí stimuluje k zájmu o vzdělávání, přispěje k celkové pohodě zainteresovaných a bude pozitivně motivovat k učení.

Pořízením nových umyvadlových koutů s dřezem, nových vestavných skříní a nových lavice v kmenových třídách zajistíme vkusnější a funkčnější vybavení kmenových učeben ZŠ.

Renovací osvětlení v budově ZŠ dojde k efektivnějšímu a ekologičtějšímu využití světelných zdrojů a také ke splnění hygienických norem pro intenzitu osvětlení.

Dotace byla získána  prostřednictvím spolku MAS Brána do Českého ráje, z.s. na realizaci místní rozvojové strategie (SCLLD). Tímto děkuji spolku za součinnost při získání dotace.