Kopidlenský kvíteček a Kopidlenský jelen

V pátek 13. října se několik zájemců naší školy zúčastnilo soutěže KOPIDLENSKÝ KVÍTEČEK a KOPIDLENSKÝ JELEN.

V Kopidlenské kvítečku se Diana Munzarová, Michaela Rejlková a Adam Hartman v soutěži družstev umístili na 1. místě. V soutěži jednotlivců Michaela skončila druhá, Diana třetí a Adam dvanáctý. Soutěžilo se v poznávání rostlin, ve znalostech o přírodě a volitelném úkolu. Diana si zvolila aranžování,  Michaela poznávání částí zahradní sekačky a Adam zábavný sportovní úkol se zahradnickou tematikou.

V soutěži Kopidlenský jelen se Tereza Hejduková, Veronika Bajanová a Tereza Chvalinová umístily na pěkném 4. místě. Soutěžily v poznávání lesních rostlin a zvěře, ve znalostech o přírodě a ve střelbě na cíl.

Děkujeme všem aktérům za výborné výsledky i prezentaci školy.

Více fotografií zde.