Cesta po Evropě

Vážení příznivci Masarykovy základní školy a mateřské školy, Železnice,

každoročně pro Vás připravujeme nějakou akci či vystoupení, při kterých nás můžete navštívit, podívat se do školy a okouknout, co máme nového či co se naši žáci dokázali naučit. V letošním školním roce to nebude jinak. Tentokrát pro Vás máme nachystanou Cestu po Evropě, která se uskuteční v pondělí 6. května od 13.30hod. do 17.00hod..

Žáci si za podpory pedagogů pro Vás připraví 8 evropských zemí, které budete moci během přibližně jedné hodiny „procestovat“ a v mnohých i ochutnat jejich tradiční dobroty.

Věříme, že si nenecháte tuto příležitost ujít, že nás svojí účastí podpoříte a dorazíte v hojném počtu. Další informace jsou na přiloženém plakátu.
Těšíme se na Vás!
S. Munzarová a kolektiv pedagogů ZŠ