Den pro školu – beseda s odborníkem

V pondělí 13. května naši školu v rámci Dne pro školu navštívil advokát Jakub Hájek, který žákům 8. a 9. třídy přiblížil své povolání a odpověděl na jejich zvídavé dotazy. Dvě vyučovací hodiny utekly jako voda a byly příjemným zpestřením výuky.

„Beseda s právníkem byla zajímavá a určitě užitečná. Dozvěděli jsme se spoustu informací z jeho praxe, ukázal nám právničinu z úplně jiného pohledu, a tudíž víme, jak je tato práce těžká.“

A. Nováková

„Bylo to úžasné, pán byl sympaťák a měl smysl pro humor. Odpověděl na všechny otázky a uměl všechno dobře vysvětlit.“

D. Vitner

„V pondělí 13. 5. nás ve škole navštívil právník. Prvně jsme si mysleli, že to bude nuda, ale příjemně nás překvapil. Dozvěděli jsme se mnoho věcí, jako např. různá práva, ale i povinnosti. Na pohled to byl velmi sympatický muž s gentlemanským přístupem. Na tento den rozhodně nezapomeneme!“

P. Gönnerth