Advent ve škole

Ve čtvrtek 6. prosince proběhla každoroční akce Advent ve škole. Letošní program začal netradičně v sokolovně vystoupením dětí z MŠ a ZŠ a následně pokračoval v naší škole jarmarkem.

Letošním programem nás provázela osvědčená Terezka Hejduková. Jako první zazpívali, zarecitovali a pohybem doplnili naši nejmenší žáčci z mateřské školy. Po nich následovalo náročné vystoupení žáků z 3. třídy. Třeťáci po dlouhém nacvičování hudebně ztvárnili pohádku O Červené karkulce a musíme zhodnotit, že se jim opravdu povedla. Vánočně jsme se naladili koledami, které nám zazpívali žáci z 1., 2. a 5. třídy. S písní Už Martin na bílém koni vystoupili prvňáčci spolu s klavírním doprovodem Nely Vojtěchové, Lucky Kolocové, Terky Drahoňovské, Elišky Machové a Aničky Fidrmucové. Hrou na klavír nám zpříjemnili večer Marek Janda, Alex Jobánková, Tobiáš Vančura, Dan Neděla, Honza Čapka a spolu s ním paní učitelka Čapková s doprovodem na flétnu. Čertovské překvapení si pro nás připravili žáci z 8. a 9. třídy, kteří ukončili program písní Půlnoční v klavírním doprovodu Terezky Bajanové. Po vystoupení jsme se přesunuli do školy, kde následovala druhá část programu – a to jarmark. Tam jsme si mohli zakoupit výrobky našich žáků, pochutnat si na vánočce či štrúdlu a vychutnávat vánoční atmosféru. Doufáme, že jste si to i letos s námi užili a za rok na viděnou!

Děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.