Advent ve škole

V úterý 3.prosince se konal oblíbený Advent ve škole. Kvůli zvyšujícímu se zájmu rodičů a veřejnosti o tuto akci se vystoupení žáků ZŠ a MŠ konalo již druhým rokem v místní sokolovně a letos jsme byli rádi, že se tam nakonec obrovské množství návštěvníků vůbec vešlo. Žáci vystoupili s vánočními písněmi, básněmi a říkankami. Program zpestřily i tance s pompony, zumba a hra na hudební nástroje. I přes drobné nedokonalosti způsobené trémou nebo technikou se představení povedlo a jistě přispělo k vánoční atmosféře.

Následný jarmark v prostorách školy uspokojil mlsné jazýčky a oko návštěvníků. Mohli si zde nakoupit vánoční cukroví, vánočky, štoly, dárečky pro blízké a také se mohli občerstvit jednohubkami. Krásnou atmosféru podtrhla i nádherná výzdoba školy, milé úsměvy přítomných a radost dětí, které prodávaly své výrobky ve stáncích jednotlivých tříd.

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě této tradiční akce, a doufám, že se zase za rok při této předvánoční akci shledáme.

Foto z akce najdete zde.